LOOKATMEO tom, zda si udělat svůj vlastní blog po tom, co jsme se s Eduardem rozhodli, že udržovat náš společný blog nemá cenu, jsem přemýšlel dost dlouho. Nedokázal jsem se rozhodnout. Bylo spousty pro a proti. Pro bylo například to, že se zabavím, budu dělat to, co mě baví. Využiju všechen volný čas, což nutně potřebuju, protože jinak polehávám a čučim na seriály. Proti bylo budovat něco od úplného začátku, vymýšlet koncept (který jsem vlastně ani nevymyslel / nechávám tomu volný průběh).

Od posledního příspěvku na embloggers se můj styl hodně změnil. Dřív bych si na sebe nevzal nic barevnějšího, než svůj tmavě modrý huňatý svetr.

Bílou košili mám z podzimní kolekce Levis a nechal jsem si ji hned pošít v Levis Tailor Shopu na Chodově. Můžete si vymyslet, co vás jen napadne nebo si vybrat jednu z nášivek s různými motivy, písmenky, opravdu je to hlavně na vás. Já si nechal vyšít tento znak, který tu asi nechci moc vysvětlovat, ale dost pro mě znamená.

Nicméně upozorňuji, že toto je asi nejdelší text, který tu najdete. Se slovy mi to moc nejde, ale třeba se někdy rozepíšu a to pak budete čubrnět. I já budu.1 comment :